Niezależnie od tego, czy masz wieloletnie doświadczenie zawodowe, czy właśnie ukończyłeś studia, masz szansę na karierę w Nestlé. Wyszukaj oferty pracy tutaj.
Rozszerzaj dietę Maluszka z Nestlé Sinlac dla dzieci na diecie eliminacyjnej!
Nestlé Sinlac to bezglutenowy produkt zbożowy charakteryzujący się wysoką wartością odżywczą – zawiera odpowiednią ilość białka, witamin i składników mineralnych potrzebnych do prawidłowego rozwoju. Może być wykorzystywany w diecie niemowląt po 4. miesiącu życia podczas rozszerzania diety, maluszków z alergią na białka mleka krowiego i soi oraz nietolerancją laktozy i glutenu, a także mam karmiących na diecie eliminacyjnej, gdy maluszek ma alergię na któryś z tych składników.
Nestlé Sinlac to najpopularniejszy wśród polskich rodziców produkt zbożowy dla niemowląt i małych dzieci – niekwestionowany numer 1 w Polsce w swojej kategorii1. Teraz produkt dostępny jest także w wersji bez dodatku cukru*, która zawiera wyłącznie cukry zawarte naturalnie w składnikach. Aż 97% Nestlé Sinlac bez dodatku cukru* stanowią 2 główne składniki – mąka ryżowa i mączka chleba świętojańskiego. Zarówno Nestlé Sinlac jak i Nestlé Sinlac bez dodatku cukru* to produkty z grupy żywności dla niemowląt i małych dzieci. Oznacza to, że spełniają normy jakościowe znacznie bardziej rygorystyczne niż ma to miejsce w przypadku żywności dla dorosłych. Dokładnie badana jest m.in. zawartość takich składników jak pestycydy czy metale ciężkie (kadm, arsen).
* Zawiera naturalnie występujące cukry.
1 NESTLÈ Polska S.A. za Nielsen - Panel Handlu Detalicznego, rynek Cała Polska - dane scanningowe (jako suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez Dyskontów, Dyskonty, Duże sklepy spożywcze z sieciami chemicznymi, Średnie sklepy spożywcze, Małe sklepy spożywcze, Sklepy win.-cuk., Stacje benzynowe i Kioski), 2018, sprzedaż wartościowa (w pln), Kaszki dla niemowląt
Ważna informacja. Gdy maluszek przyjdzie na świat, najlepszym dla niego sposobem żywienia jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami. W pełni popieramy zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące wyłącznego karmienia piersią przez pierwsze sześć miesięcy życia dziecka. Po tym okresie należy rozpocząć wprowadzanie żywności uzupełniającej o odpowiedniej wartości odżywczej przy jednoczesnej kontynuacji karmienia piersią do ukończenia przez dziecko 2 lat. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że nie zawsze rodzice mogą karmić swoje dziecko mlekiem mamy. Zachęcamy do skonsultowania sposobu żywienia dziecka ze specjalistą ochrony zdrowia. Jeśli zdecydowaliście, że Wasze dziecko nie będzie karmione piersią, powinniście pamiętać, że ta decyzja jest trudna do odwrócenia - rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka. Rezygnacja z karmienia piersią niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które należy wziąć pod uwagę. Jeśli zdecydowaliście, że maluszek będzie karmiony piersią, przypominamy, że prawidłowe zbilansowanie jadłospisu mamy jest bardzo istotne. Jej zdrowa dieta w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Dzieci rozwijają się w różnym tempie, dlatego czas wprowadzenia posiłków uzupełniających należy skonsultować z lekarzem lub położną. Aby uniknąć ryzyka dla zdrowia dziecka ważne jest, by żywność dla dziecka przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu.