NESTLÉ YOGOLINO - Z wapniem dla prawidłowego rozwoju kości

Nestlé Yogolino

 

Polskie dzieci spożywają zbyt mało mleka i jego przetworów. Nestlé Yogolino i Nestlé Mleczny Deserek to deserki mleczne i owocowo-mleczne, które mogą pomóc to zmienić i dostarczyć dzieciom odpowiednią ilość wapnia potrzebnego do prawidłowego rozwoju kości. Jedna porcja deserku zaspokaja nawet 38% dziennego zapotrzebowania malucha na ten cenny składnik. 

W urozmaiceniu diety dziecka pomaga rodzicom szeroki wybór smaków – dostępne są wersje z dodatkiem wanilii i kakao, a także owoców: truskawek, malin i jagód.

Dzięki poręcznym kubeczkom podawanie dzieciom deserków Nesté Yogolino jest niezwykle wygodne. Dodatkowo, odpowiednia obróbka cieplna i właściwie dobrany proces pakowania sprawiają, że deserki nie wymagają przechowywania w lodówce, zawsze mają więc temperaturę odpowiednią do spożycia.
Dawniej Nestlé Yogolino dostępne było pod nazwą Nestlé Jogolino.

Ważna informacja. W okresie pierwszych 6 miesięcy życia dziecka zalecane jest wyłączne karmienie piersią. Po tym okresie należy rozpocząć wprowadzanie żywności uzupełniającej o odpowiedniej wartości odżywczej przy jednoczesnej kontynuacji karmienia piersią do ukończenia przez dziecko 2 lat i dłużej. Dzieci rozwijają się w różnym tempie, dlatego czas wprowadzenia posiłków uzupełniających należy skonsultować z lekarzem lub położną.