Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

GERBER

Gerber Organic

 

Produkty Gerber – zarówno zupki, jak i obiadki, deserki czy soki, są dobrze znane polskim rodzicom - już od lat wspierają ich w opiece nad kolejnymi pokoleniami maluchów. 

Wszystkie posiłki Gerber powstają w rodzimej fabryce w Rzeszowie, która może poszczycić się już 90-letnią historią – zdobyte w tym czasie wiedza i doświadczenie pozwalają każdego dnia tworzyć tam produkty dopasowane do potrzeb najmłodszych. Produkty Gerber towarzyszą maluchom od momentu rozpoczęcia rozszerzania diety, czyli nawet od 5. miesiąca życia aż do końca 3. roku życia, stale zmieniając się jednak pod względem składu, konsystencji i wartości odżywczej tak, by na każdym etapie rozwoju dziecka jak najlepiej odpowiadać na jego potrzeby. 

Dania Gerber otrzymywane są z najwyższej jakości surowców - warzywa i owoce wykorzystywane do ich produkcji muszą spełniać bardzo surowe normy, nawet 500 razy wyższe niż w przypadku żywności dla dorosłych. Różnorodność wykorzystywanych w nich składników pomaga zapewnić dzieciom urozmaicony jadłospis. To ważny element radosnej nauki smaków, pomagającej bardzo wcześnie rozpocząć kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych, które będą procentować w przyszłości.

Dowiedz się więcej na temat zupek, obiadków, deserków i soków owocowych Gerber.