GERBER - Dla dzieci zrobimy wszystko

Gerber

 

Dzieci i ich rodzice to bardzo wymagający konsumenci, specjaliści od trudnych pytań: o  żywność, o planetę, o przyszłość. Ale Gerber nie boi się ani dużych wymagań ani trudnych pytań – eksperci marki dbają o wysoką jakość produktów i ich różnorodność oraz o środowisko, w którym będą żyć kolejne pokolenia.

Słoiczki Gerber: zupki, obiadki, deserki, ale też kaszki, przekąski i soki tej marki to jakość, której rodzice mogą zaufać. Produkty powstają wyłącznie z wyselekcjonowanych składników – łącznie surowce i gotowe produkty przechodzą nawet 2121 testów jakości i spełniają normy nawet 500 razy bardziej restrykcyjne niż w przypadku żywności dla dorosłych. Bo po prostu „dobre” to za mało!

Każdy maluszek jest inny, dlatego w ofercie marki Gerber są produkty dopasowane do potrzeb różnych dzieci – od gładkich jednoskładnikowych przecierów dla najmłodszych do złożonych dań z większymi cząstkami dla Juniorów po 1. urodzinach. Są tu warianty bezglutenowe i bezmięsne, inspirowane kuchnią polską, włoską i węgierską, zapakowane w tubki lub słoiczki większe i mniejsze.

W produktach Gerber jest też dużo różnorodnych składników, by jadłospis dziecka był urozmaicony:
•    25 kolorowych warzyw, w tym rekomendowane przez ekspertów warzywa zielone, a także warzywa strączkowe;
•    17 dojrzałych, aromatycznych owoców, zarówno rodzimych, jak i egzotycznych;
•    8 gatunków zbóż, glutenowych i bezglutenowych;
•    7 rodzajów mięs, zarówno drób, jak i chude mięsa czerwone mięs;
•    2 gatunki ryb dziko żyjących w Oceanie Spokojnym.

Gerber wie, jak duże znaczenie ma troska o środowisko, dlatego szkło, w które zapakowane są produkty Gerber w 100% nadaje się do powtórnego przetworzenia.

Ważna informacja. W okresie pierwszych 6 miesięcy życia dziecka zalecane jest wyłączne karmienie piersią. Po tym okresie należy rozpocząć wprowadzanie żywności uzupełniającej o odpowiedniej wartości odżywczej przy jednoczesnej kontynuacji karmienia piersią do ukończenia przez dziecko 2 lat i dłużej. Dzieci rozwijają się w różnym tempie, dlatego czas wprowadzenia posiłków uzupełniających należy skonsultować z lekarzem lub położną.