Sort by
Sort by

Pragnij mocniejszych wrażeń – nowość od Nałęczowianki

Nałęczowianka wprowadziła na rynek nowy wariant dla dotychczasowej wody gazowanej - Mocniejszy Gaz. Jest to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących orzeźwienia i mocniejszych wrażeń, przy jednoczesnym zachowaniu niezmienionego składu mineralnego. 
Nałęczowianka mocniejszy gaz
Powrót do informacji prasowych

Mocniejszy Gaz to nie tylko większe nasycenie dwutlenkiem węgla, ale również nowa, intensywnie zielona szata graficzna na opakowaniu, która wyróżnia go spośród pozostałych wariantów. Decyzja podjęta przez Nestlé Waters, właściciela marki Nałęczowianka o zastąpieniu dotychczasowej wody gazowanej Mocniejszym Gazem, jest wynikiem dążenia do maksymalizacji satysfakcji konsumentów. Hasłem przewodnim towarzyszącym wprowadzeniu nowej odsłony produktu na rynek jest „Pragnij mocniejszych wrażeń”. Nowy produkt to krok firmy w stronę osób lubiących mocniej gazowane produkty. 

Mocniejszy Gaz – Intensywność i orzeźwienie 

Pomimo intensywnego doznania gazu, Mocniejszy Gaz wciąż zachowuje niezmieniony skład mineralny. Nałęczowianka pochodzi z naturalnych źródeł, gdzie podczas 20 letniej podróży przez pokłady skał, nasyca się cennymi minerałami.  

Mocniejszy Gaz to kompozycja 7 minerałów: wapnia (118 mg/l), potasu (3,84 mg/l), magnezu (21,2 m/l), fluorków (0,27 mg/l), chlorków (14,7 mg/l), sodu (10,9 mg/l) i wodorowęglanów (449 mg/l). 

Już dziś nowy wariant dostępny jest na półkach sklepowych w trzech formatach - 0,5 L, 1 L, 1,5 L, dostosowanych do różnych okazji użytkowania. Nowa odsłona wody mineralnej jest idealnym wyborem na zbliżające się upalne dni.  

Ekologiczne podejście - Recykling dla przyszłości 

Butelka Nałęczowianki Mocniejszy Gaz jest taka sama jak w przypadku dotychczasowego gazu oraz delikatnego gazu. Powstaje ona z atestowanego tworzywa PET.  

Nałęczowianka aktywnie angażuje się w praktyki zrównoważonego rozwoju, dbając o ochronę środowiska i przyszłość naszej planety. Między innymi w ramach działań „Jak nie NAŁ to kiedy?!” zachęca do właściwej segregacji butelek i wrzucania ich do żółtego kosza, co pozwala na recykling i dawanie im „drugiego życia”.