Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Produkty dla niemowląt i małych dzieci

Nestele Produkty dla niemowląt i małych dzieci

Nestlé Nutrition towarzyszy rodzicom i ich pociechom w czasie ciąży i pierwszych 3 latach życia, pomagając zapewnić najmłodszym zdrowy start w przyszłość.

Pojawienie się na świecie dziecka to wielkie wydarzenie, a obserwowanie jak każdego dnia zdrowo rośnie i rozwija się, to radość, która nie ma sobie równej. Produkty Nestlé Nutrition  powstają w oparciu o 150 lat doświadczenia i od pokoleń towarzyszą rodzicom i ich dzieciom w najważniejszych chwilach. Nie tylko pomagają komponować jadłospis dziecka tak, by zaspokajał jego zapotrzebowanie na ważne składniki odżywcze, ale także wspierają rodziców w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, które będą procentować w przyszłości. 

Dowiedz się więcej na temat produktów Nestlé Nutrition:
Mlek modyfikowanych NAN OPTIPRO® 2 dla niemowląt po 6. miesiącu, NAN OPTIPRO® 3,4 i 5 dla dzieci starszych oraz LITTLE STEPS 2 i 3;
Zupek, obiadków, deserków i soków owocowych Gerber;
Ekologicznych produktów Gerber Organic;
Kaszek mlecznych i bezmlecznych Nestlé, w tym kaszek bezglutenowych;
Soków i nektarów BOBO FRUT;
Deserków mlecznych Nestlé.

Jeśli szukasz informacji na temat rozwoju dziecka w pierwszych miesiącach i latach życia, opieki nad maluszkiem, w tym prawidłowego żywienia niemowlęcia i małego dziecka, odwiedź stronę programu edukacyjnego Zdrowy Start w Przyszłość.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszych marek: NAN OPTIPRO® 2, Gerber i Bobo Frut na Facebooku.