Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Produkty dla niemowląt i małych dzieci

Nestlé Nutrition towarzyszy rodzicom i ich pociechom w czasie ciąży i pierwszych 3 latach życia, pomagając zapewnić najmłodszym zdrowy start w przyszłość.

Pojawienie się na świecie dziecka to wielkie wydarzenie, a obserwowanie jak każdego dnia zdrowo rośnie i rozwija się, to radość, która nie ma sobie równej. Produkty Nestlé Nutrition  powstają w oparciu o 150 lat doświadczenia i od pokoleń towarzyszą rodzicom i ich dzieciom w najważniejszych chwilach. Nie tylko pomagają komponować jadłospis dziecka tak, by zaspokajał jego zapotrzebowanie na ważne składniki odżywcze, ale także wspierają rodziców w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, które będą procentować w przyszłości.

Nasze produkty należą do kategorii żywności dla niemowląt i małych dzieci, co znaczy, że normy, które muszą spełniać są bardziej restrykcyjne niż ma to miejsce w żywności dla dorosłych. Szczegółowo badane są m.in. pod kątem takich parametrów jak zawartość pestycydów czy metali ciężkich (ołów, kadm itd.).

Dowiedz się więcej na temat produktów Nestlé Nutrition:

•    Mlek modyfikowanych NAN OPTIPRO® 2 dla niemowląt po 6. miesiącu, NAN OPTIPRO® 3,4 i 5 dla dzieci starszych oraz LITTLE STEPS 2 i 3;
•    Zupek, obiadków, deserków i soków owocowych Gerber;
•    Ekologicznych produktów Gerber Organic
•    Kaszek mlecznych i bezmlecznych Nestlé, w tym kaszek bezglutenowych;
•    Bezglutenowych produktów zbożowych Nestle Sinlac i Nestle Sinlac bez dodatku cukru*
•    Soków i nektarów BOBO FRUT;
•    Deserków mlecznych Nestlé.

Jeśli szukasz informacji na temat rozwoju dziecka w pierwszych miesiącach i latach życia, opieki nad maluszkiem, w tym prawidłowego żywienia niemowlęcia i małego dziecka, odwiedź stronę programu edukacyjnego Zdrowy Start w Przyszłość.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszych marek: NAN OPTIPRO® 2, Gerber i Bobo Frut na Facebooku.

* Zawiera naturalnie występujące cukry.